Електротехнічний портал Олега Соломчака
Головна | Знайомства в інтернеті. - Форум | Реєстрація | Вхід
 
Четвер, 28.03.2024, 20:04
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Обговорення різних питань (флуд) » Студентське життя » Знайомства в інтернеті.
Знайомства в інтернеті.
solomchakДата: Вівторок, 18.11.2008, 21:04 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 256
Репутація: 7
Статус: Offline
Враховуючи, що на форумі сидять одні хлопці, і на спеціальності навчаються одні хлопці, вирішив накинути адресу одного дуже цікавого форуму на сайті моєї доброї знайомої з Умані, де сидять ну майже одні дівчата з Уманського педагогічного. І також сумують. sad І бажають познайомитись love з дотепними і ерудованими хлопцями. Сайт аналогічний цьому, також освітній. Тож реєструйтесь і форумтесь. Там багаааато цікавих тем.
http://galanet.at.ua/forum/
Абсолютно не заперечуватиму, якщо ви зможете затягнути дівчат у наш форум. Мо їх тре по електриці проконсультувати. crazy

Тема відкрита для знайомств.


Герої не говорять, що вони можуть віддати життя за Батьківщину.
Вони віддають його.
 
galanetДата: Понеділок, 08.12.2008, 22:00 | Повідомлення # 2
Чотова
Група: Перевірені
Повідомлень: 29
Репутація: 2
Статус: Offline
У вас хлопці, у нас дівчата (до речі, філологічний факультет) - будемо якось співпрацювати. Шкода, що Умань та Івано-Франківськ так далеко один від одного, а то б можна було влаштувати зустрічі в реалі. yes
 
solomchakДата: Понеділок, 08.12.2008, 22:27 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 256
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (galanet)
можна було влаштувати зустрічі в реалі.

Я думаю, це було б цікаво. Майже як побачення "в сліпу". love shock Думаю наші хлопці не вдарять лицем в болото і таки запросять дівчат на Різдво у гори. shy
Думаю цю тему треба розвивати в наступному руслі: Кожен пише про себе коротко , а також свої побажання для знайомства. Тоді коротка відкрита преписка для кращої характеристики і пошуку нових потенціних знайомств, а тоді вже - приват. heart icecream


Герої не говорять, що вони можуть віддати життя за Батьківщину.
Вони віддають його.
 
Форум » Обговорення різних питань (флуд) » Студентське життя » Знайомства в інтернеті.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright Solomchak © 2024Хостинг від uCoz