Електротехнічний портал Олега Соломчака
Головна | Електротехнічна вікторина - Сторінка 18 - Форум | Реєстрація | Вхід
 
П`ятниця, 29.03.2024, 13:20
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: 23121986  
Форум » Обговорення різних питань (флуд) » Вікторини, конкурси » Електротехнічна вікторина
Електротехнічна вікторина
AvatarДата: П`ятниця, 08.01.2010, 01:59 | Повідомлення # 256
Чотар
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 2
Статус: Offline
sokol, ваша відповідь правильна.

sex ,drugs and rock n roll.
 
sokolДата: Субота, 09.01.2010, 13:41 | Повідомлення # 257
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 3
Статус: Offline
Яким повинен бути опір ізоляції в мережах до 1кВ.
 
solomchakДата: Неділя, 10.01.2010, 15:10 | Повідомлення # 258
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 256
Репутація: 7
Статус: Offline
Відносно обмеження пускового струму рекомендую почитати наступні сайти :
http://courses.edu.nstu.ru/getfile.php?curs=771&file_id=4853
http://otherreferats.allbest.ru/manufacture/00003580_0.html
http://market.elec.ru/nomer/10/aucom/
http://www.ecopeland.com/Literature/Alco/RU_ESC__35055.pdf
http://www.radioradar.net/radiofa....ce.html


Герої не говорять, що вони можуть віддати життя за Батьківщину.
Вони віддають його.
 
sokolДата: Середа, 13.01.2010, 17:33 | Повідомлення # 259
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 3
Статус: Offline
Таке просте питання, на рівні електромонтера ІІІ розряду, невже ніхто не знає відповіді. Де ви майбутні інженери!!! angry surprised

book
 
AvatarДата: П`ятниця, 15.01.2010, 21:34 | Повідомлення # 260
Чотар
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 2
Статус: Offline
Такою щоб не вбило))))
ПС 0,5-10 МОм (с) 1.8 ПУЭ


sex ,drugs and rock n roll.

Повідомлення відредагував Avatar - П`ятниця, 15.01.2010, 21:39
 
sokolДата: Вівторок, 19.01.2010, 13:35 | Повідомлення # 261
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 3
Статус: Offline
Взагалі то не нормується, але не менше 0,5 МОм. Хоча Avatar, відповідь дав вірну відповідь в якій вказав опір більше 0,5 МОм. Тому ваш хід, ставте питання.
 
23121986Дата: Субота, 23.01.2010, 13:41 | Повідомлення # 262
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 182
Репутація: 4
Статус: Offline
Avatar,
ставте запитання.


Краще небагатьма словами багато про що сказати, ніж багато говорити і нічого не сказати.
Ф.де Ларушфуко
 
AvatarДата: Субота, 23.01.2010, 23:41 | Повідомлення # 263
Чотар
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 2
Статус: Offline
Чому опір людини більший ,коли людина підготовлена до удару струмом?

sex ,drugs and rock n roll.

Повідомлення відредагував Avatar - Субота, 23.01.2010, 23:42
 
solomchakДата: Неділя, 24.01.2010, 13:03 | Повідомлення # 264
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 256
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Avatar)
Чому опір людини більший ,коли людина підготовлена до удару струмом?

Ніколи не чув про такі дослідження. Цікаво буде почути правильну відповідь. Навіть направлю її професору Маіліновському А.А. - він по цьому докторську захистив.


Герої не говорять, що вони можуть віддати життя за Батьківщину.
Вони віддають його.
 
23121986Дата: Неділя, 24.01.2010, 13:39 | Повідомлення # 265
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 182
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Avatar)
Чому опір людини більший ,коли людина підготовлена до удару струмом?

Таку думку я вже чув неодноразово, останній раз на курсах підвищення кваліфікації. Коли про це говорили, то мали на увазі фізичну, психологічну підготовку, при цьому посилались на закордонні дослідження, проте конкретно ніхто не сказав хто саме виконував такі дослідження. На мою думку відповідь на це запитання можуть дати хіба вчені біологи, бо залежність опору від фізичного стану ще визначити можна, хоча це будуть думаю не остаточні результати, а як залежить опір тіла від психологічного стану думаю визначити не так просто, тому відповіді на це запитання не знаю.
Дійсно буде дуже цікаво прочитати правильну відповідь з достовірних джерел, а не народну творчість.


Краще небагатьма словами багато про що сказати, ніж багато говорити і нічого не сказати.
Ф.де Ларушфуко
 
sokolДата: Понеділок, 25.01.2010, 17:42 | Повідомлення # 266
Бунчужний
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 3
Статус: Offline
В цьому випадку я приєднуюсь до думки інших учасників і це той випадок коли потрібно дати посилання на правильну відповідь. Адже не щодня і не всюди про це можна щось дізнатись.

Повідомлення відредагував sokol - Понеділок, 25.01.2010, 17:43
 
AvatarДата: Вівторок, 26.01.2010, 21:15 | Повідомлення # 267
Чотар
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 2
Статус: Offline
Загрузили.Зізнаюсь я теж не знаю відповідь.Просто десь чув .Стало цікаво.Думав тут розкажуть ,а мені залишиться сказати ваша відповідь вірна.......

sex ,drugs and rock n roll.
 
23121986Дата: Вівторок, 26.01.2010, 22:40 | Повідомлення # 268
Полковник
Група: Модератори
Повідомлень: 182
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Avatar)
Загрузили.Зізнаюсь я теж не знаю відповідь.Просто десь чув .Стало цікаво.Думав тут розкажуть ,а мені залишиться сказати ваша відповідь вірна.......

У такому випадку є інші теми форуму, де можна написати запитання.

Я знайшов статтю в інтернеті http://www.medlinks.ru/article.php?sid=8356
Деякі тези:
Первым, кто обратил внимание на потенциалы кожи, был наш соотечественник И.Р.Тарханов, который первым открывает изменение электрических явлений в коже человека при раздражении органов чувств и различных формах психической деятельности, о чем он до­кладывает 22 апреля 1889 г. на заседании Петербургского общества психиатров и невропатологов: «... течение, хотя бы и мимолетное, почти всех форм нервной деятельности, начиная от простейших чувств, ощущений и кончая умственными операциями и волевыми разрядами, сопровождается усиленной деятельностью кожных желез челове­ка».
И.Р.Тарханов установил, что любое раздражение, нанесенное человеку, через 1-10 сек. латентного периода вызывает сначала легкое и медленное, а затем все ускорявшееся отклонение зеркала галь­ванометра, часто выходящее за пределы шкалы. Это отклонение иног­да продолжается еще несколько минут по прекращении действия раздражителя. Постепенно зеркало гальванометра возвращается в исход­ное положение.
Тогда же было замечено, что электрические явления в коже человека резко усиливаются при мнимом воображении ощущения, при абстрактной умственной деятельности, при возбуждении нервной си­стемы, при утомлении.
По Тарханову, причина колебаний КГР заключается в усилении нервной активности человека, что сопровождается повышением секреции пота и проявляется в возникновении гальванического тока на поверхности кожи. Роли секреции потовых желез в генезе КГР посвящено большое количество работ. Также зафиксировано, что кожно-гальваническая реакция не регистрируется на участках тела, анатомически не имеющих потовых желез (красная кайма губ и др.)
Изучение потенциалов кожи в условиях клиники показало зависи­мость кожных потенциалов от состояния вегетативной нервной системы и возможность суждения по электрическим показателям кожи о целом ряде различных особенностей протекания патологических процессов.
В 1962 г. в США запатентована система для сигнализации при потере бдительности оператором. Она основана на изменении электрического сопротивления кожи поверхности ладони. Это сопро­тивление резко увеличивается (в три раза) при высокой температу­ре тела, во сне или в нетрезвом состоянии.
Интересные записи были получены в момент пробуждения космонавтов - падение сопротивления кожи совпадает с открыванием глаз.
Импеданс кожи меняется во время еды. В зависимости от времени дня проводимость кожи увеличивается к полудню и достигает максимума, а затем, к вечеру, падает. На дневной ритм накладыва­ются психофизиологические влияния. Сопротивление увеличи­вается с возрастом, независимо от пола.
Некоторые исследователи не без успеха применяли анализ кожных потенциалов для определения беременности, для диагностики и прогноза раковых заболеваний.
КГР можно использовать для подбора людей, выполняющих опреде­ленные задачи, и для контроля за состоянием оператора перед ра­ботой повышенной трудности. Есть закономерности, проявлявшиеся в виде статистического подобия действий различных людей в одинаковых условиях при решении одинаковых задач.
Однако практически во всех работах отмечается, что существенная зависимость физиологических норм от индивидуальных особенностей пациента позволяет надежно диагностировать только резко выраженные изменения состояния, такие как шок, гипоксия и т.п. Установлено, что сопротивление кожи колеблется в пределах от 10 КОм до 2 МОм. Так, ЭКС лица и тыла кисти находится в пределах от 10 до 20 Ком, кожи бедра - 2 МОм, ладони и подошвы - от 200 КОм до 2 МОм.


Краще небагатьма словами багато про що сказати, ніж багато говорити і нічого не сказати.
Ф.де Ларушфуко
 
solomchakДата: Субота, 30.01.2010, 12:35 | Повідомлення # 269
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 256
Репутація: 7
Статус: Offline
Думаю, що опір людини залежить в кінцевому не від психологічного стану, а від 2 основних чинників:
1. поява поту на поверхні шкіри внаслідок виділень залоз шкіри
2. зміна фізико-хімічних властивостей тканин через викид (вироблення) органами людини хімічних сполук (наприклад адреналіну - гормону мозкової речовини надниркових залоз).


Герої не говорять, що вони можуть віддати життя за Батьківщину.
Вони віддають його.
 
solomchakДата: Субота, 30.01.2010, 12:40 | Повідомлення # 270
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 256
Репутація: 7
Статус: Offline
Останнім часом в продажі під виглядом виробів з нержавійки продають явні підробки - нікельовані, або хромовані вироби з чорних (ржавіючих) металів.

Запитання. Як в умовах магазину відрізнити нержавійку від підробки не пошкодивши її ?
І одразу суміжне питання: як відрізнити чайник з нержавійки від алюмінієвого ?


Герої не говорять, що вони можуть віддати життя за Батьківщину.
Вони віддають його.
 
Форум » Обговорення різних питань (флуд) » Вікторини, конкурси » Електротехнічна вікторина
Пошук:


Copyright Solomchak © 2024Хостинг від uCoz